Žaislai | žaislai vaikams | vežimėliai | žaislas | vaikonorai.lt

Apmokėjimas ir pristatymo sąlygos

Atsiskaitymas už prekes

Vaikonorai.lt galite atsiskaityti už prekes elektroniniu pavedimu naudojantis elektronine bankininkyste, banko pavedimu iš bet kurio banko padalinio arba grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

Elektroniniu pavedimu

Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Jūsų naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą nuėję į Jūsų pasirinktą banką. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Grynais pinigais

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, už prekes galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (grynaisiais pinigais negalima atsiskaityti siuntas siunčiant paštu).

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: L. Kidikienė

Sąskaitos Nr.: LT65 7044 0008 3661 4328

Bankas: AB „SEB bankas“

Banko kodas: 70440

Prekių pristatymas

www.vaikonorai.lt svetainėje prekes galite užsisakyti visą parą, bet kurią savaitės dieną.

Prekes atsiųsime paštu (apmokėjimas tik pavedimu), pristatymas kainuoja 2Eur. Perkant už 87Eur ir daugiau prekės pristatomos nemokamai. Kaune prekės pristatomos nemokamai Jums patogiu adresu per 1-2 darbo dienas.

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID koretėlę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).


Tęsti
Gamintojai
Greita paieška
Prekių krepšelis tuščias